Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gość napisał:
A idź w cholerę z Kriszną i rundami modlitewnymi. Ewangelia wg św. Mateusza mówi: 5 Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. 6 Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. 7 Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. 8 Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie. Wy zatem tak się módlcie: 9 Ojcze nasz, który jesteś w niebie, niech się święci imię Twoje! 10 Niech przyjdzie królestwo Twoje; niech Twoja wola spełnia się na ziemi, tak jak i w niebie. 11 Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj; 12 i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili; 13 i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego! 14 Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia, i wam przebaczy Ojciec wasz niebieski. 15 Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom, i Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień. mi to wystarczy,a reszta...to róbta co chceta...ja trwam przy swoim
właśnie wystarcza to tobie - boś taki sam obłudnik - jakich przytoczyłeś. Nas różni to, że jestem chrześcijaninem i toleruję inne wiary - Bóg jest jeden - niezależnie od tego - w co kto wierzy. Niestety dzięki takim jak ty - jest tak przekichane na świecie. Siedzi w pierwszej ławce w kościele, modli się, wozi rybkę na samochodzie - a postępuje ODWROTNIE - hipokryci i obłudnicy. Kiedyś się jednak Bóg wam przyjrzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś Bóg NAM się przyjrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Kiedyś Bóg NAM się przyjrzy.
tak WAM - bo mi nie nie wierzę w wasze bajki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KSIEEZA TO TYLKO DLA SIEBIE KASE CIĄĄGNĄĄĄĄ !! I 98 % TO ,,SŁUZY,,, DLA KASY - BANDA KŁAMCÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 zł to już chyba za mało na tacę, bo księża się krzywo patrzą,przyzwyczajeni do tego że babcie-emerytki dają więcej, więc trzeba dawać więcej i więcej, a na Wośp 2zł szkoda, bo trzeba na niedzielną tacę zostawić, jeden szczebel bliżej do nieba, paranoja w tym naszym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciwym katabasom rura zmiękła jak po tej akcji zohydzania Jurka Owsiaka zobaczyli pustkę na tacach! Przekonali się, że im więcej szczekają tym bardziej ludzie od nich się odsuwają! Teraz udają niewiniątka, które niby o niczym nie wiedziały. Ciekawe, że od kilku dni w kościele wisiały plakaty, na stoliku leżały te śmieci a oni nic nie wiedzieli!!! Od dawna twierdzę, że trzeba to chciwe czarne dziadostwo rozgonić, niech przestaną żerować pasożyty na ludziach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko co nie wpływa do kas kościoła jest złeeee, jesli ktos ma więcej niz kosciół, jest złyyy, niewazne w co kto wierzy, liczy się tylko mamona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawe co teraz będą mieli do powiedzenia dobrzy parafianie którzy zmieszali z błotem Jurka Owsiaka i WOSP w poprzedniej dyskusji na forum? Wstydźcie się mochery !
To ty się powinieneś wstydzić analfabeto. Zainwestuj w słownik ortograficzny, koniecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE OD KOŚCIOŁA SIĘ ODWRACAJĄ I CHWAŁA IM ZA TO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ateista napisał:
tak WAM - bo mi nie nie wierzę w wasze bajki.
...he he he! Czy ty wierzysz czy nie to i tak niczego nie zmieni ciołku. Jak staniesz kiedyś na sądzie ostatecznym przed Bogiem to tak powiedz ! ...że ty jesteś ateista, nie wierzysz i proszę mnie nie sądzić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariusz napisał:
LUDZIE OD KOŚCIOŁA SIĘ ODWRACAJĄ I CHWAŁA IM ZA TO
Kto ?! Gdzie ?! Kiedy ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roman napisał:
Chciwym katabasom rura zmiękła jak po tej akcji zohydzania Jurka Owsiaka zobaczyli pustkę na tacach! Przekonali się, że im więcej szczekają tym bardziej ludzie od nich się odsuwają! Teraz udają niewiniątka, które niby o niczym nie wiedziały. Ciekawe, że od kilku dni w kościele wisiały plakaty, na stoliku leżały te śmieci a oni nic nie wiedzieli!!! Od dawna twierdzę, że trzeba to chciwe czarne dziadostwo rozgonić, niech przestaną żerować pasożyty na ludziach!
SIEMA ! SIEMA ! WCZORAJ BYŁA WIELKA ŚCIEMA ! CAŁY ROK MNIE W POLSCE NIE MA ! CIEPŁE MORZA, WYSPY, WCZASY ! NIECH ZBIERAJĄ SZMAL KUTA SY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samo zło napisał:
- więc różni się Kriszna - JEST O DUŻO LEPSZA może czas zmienić religię - na lepszą...
...a może już czas abyś zmienił leki na mocniejsze ?! Gdyż te jak widać przestały działać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roman napisał:
Chciwym katabasom rura zmiękła jak po tej akcji zohydzania Jurka Owsiaka zobaczyli pustkę na tacach! Przekonali się, że im więcej szczekają tym bardziej ludzie od nich się odsuwają! Teraz udają niewiniątka, które niby o niczym nie wiedziały. Ciekawe, że od kilku dni w kościele wisiały plakaty, na stoliku leżały te śmieci a oni nic nie wiedzieli!!! Od dawna twierdzę, że trzeba to chciwe czarne dziadostwo rozgonić, niech przestaną żerować pasożyty na ludziach!
JUDE ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całe życie zwariatami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Nollet - studia jeszcze o niczym nie świadczą, p0onieważ na jakość i ogólna treść nauczaną na uniwersytetach ma wpływ nie tylko aktualny stan nauki, ale również modna ideologia (np. tak jest w przypadku gender studies) czy też osobiste poglądy wykładowców. Akurat religioznastwo na UW jest znane z postawy dość nieprzychylnej KOściołowi, i wybacz - dla mnie Twoje studia nie są w żadnym wypadku miarodajne. Ja na przykład skonczyłam historię sztuki, ale do głowy by mi nie przyszło, że mam przeogromna wiedze na ten temat. Natomiast Twoje chwalenie sie ilością znanych języków jest po prostu żałosne. Powiedz szczerze, chcesz sobie podbudować ego? Co do samego zas Kościoła - Ty skonczyłeś lewackie religioznastwo, ja jestem od urodzenia katoliczką. Smiem twoerdzić, że znam Kościół lepiej niz TY - nie przez pryzmat youtubowej wiedzy, pełnej wyświechtanych sloganów - lecz przez pryzmat doświadczenia z konkretnymi ludźmi. I dlatego wiem, ze to co piszesz, jest bardzo krzywdzące dla wielu porządnych księzy, zakonników, ludzi Kościoła. I wbrew temu, co piszesz, nie jestem przedstawicielką kleru. Jestem osobą swiecką, która, oprócz oczywistych wad i grzechów, dostrzega w Kościele wiele dobra, czego nie potrafi ktos jak ty - zmanipulowany sloganami. Pozdrawiam!
Amen !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roman napisał:
Od dawna twierdzę, że trzeba to chciwe dziadostwo rozgonić, niech przestaną żerować pasożyty na ludziach!
Rozumiem roman że masz na myśli te no...owsiki, co od dwudziestu już lat żerują na ludziach. p.s. Tak dla przypomnienia podam skróconą definicje tego upierdliwego pasożyta ludzkiego. Otóż owsik to robak koloru białego żerujący na końcu zstępnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsik Jurand napisał:
SIEMA ! SIEMA ! WCZORAJ BYŁA WIELKA ŚCIEMA ! CAŁY ROK MNIE W POLSCE NIE MA ! CIEPŁE MORZA, WYSPY, WCZASY ! NIECH ZBIERAJĄ SZMAL KUTA SY !!!
Już ujawnili się ulotkotwórcy ,pierwszy jejmość BRUDZIŃSKI PISIOR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
l napisał:
wczoraj byłam w szpitalu i widziałam sprzęt z serduszkami, jak można być temu przeciwko, nie rozumiem tego poprostu, nie chcę znać takich katolików, którzy są przeciwko pomaganiu dzieciom, to chore
Ja pracuję w szpitalu i codziennie widzę wiele sprzętu medycznego na którym ponaklejane są serduszka. Niestety w naszym szpitalu nie ma ani jednego sprzętu zakupionego przez WOŚP, ba wczoraj nawet ktoś na moje auto nakleił takowe serduszko. Czy wg ciebie moje prywatne auto też zostało zakupione przez WOŚP ? ...myślcie ludzie i nie dajcie się zwodzić taniej propagandzie i socjotechnice, która szerokim strumieniem płynie z mediów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jasne kto stoi za tym zamętem jak zwykle zdążyli się już wypowiedzieć w wiadomościach .... któż by inny jak nie PiS-iory największy bałwochwalca i mąciciel .Szatański pomiot .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...